تبلیغات
.......::ببوهونیا::......... - وارد کردن پروفایل به آی دی
 
.......::ببوهونیا::.........
 
 
جستجو
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :

بازدید امروز :

بازدید دیروز :

بازدید این ماه :

بازدید ماه قبل :

تعداد نویسندگان :

تعداد کل پست ها :

آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

وارد کردن پروفایل به آی دی :

 

خیلی ها می خواهند به آی دی خود پروفایل وارد كنند ولی متاسفانه بعضی ازصفحات مربوط به آن باز نمی شود . برای اینكار بایستی اعمال زیر را انجام داد:
با آی دی ای كه می خواهیم برایش پروفایل بگذاریم وارد یكی از رومها شده و سپس از منوی File در بالای روم گزینه Edit My Nike Name را انتخاب می نمائیم.دراینجا فقط می توانیم اسم مستعار (Nike Name) را برای آی دی مان انتخاب كنیم لذا بـــرای وارد كردن سایر مشخصات و همچنین عكس بایستی از یاهو مسنجر خارج شده و دوباره واردشویم وبه ترتیب زیرعمل می نمائیم. ازمنوی login گزینهMy Profile راانتخاب مینمائیم سپس ازكادربازشده Create/Edit My Profile را انتخاب تا صفحه مربوطه به ما دریاهو بازشودبعدازاینكه صفحه بازشد اگربخواهیم كه پروفایلمان راتكمیل كنیم باید در قسمت جلوی آی دی مان در صفحه فوق الذكر دكمه Edit را بزنیم درصفحه بازشده بعدی گزینه Edit profile information را می زنیم صفحه فرم مانندی می آیدكه باید ان را بدلخواه تكمیل كنیم و سپس..... Finish را می زنیم تا اطلاعات ذخیره شود .
برای وارد كردن عكس بایددكمه Edit Picture رابزنیم وپس ازواردكردن كد اختصاصی كه توســـط خود یاهو اعلام می گرددعكس تان كه از نوع و فرمتjpg است راوارد و Upload نمائید و پس از بارگذاری ..... Finish را بزنید
اگربخواهیم چند آی دی مجازی در كنار آی دی مان داشته باشیم می توانیم از صفحه بازشده اول قبل از اینكه گزینه Edit را بزنیم create new public profile را بزنیم و هماننداین ای دی ای دی های دیگری تا۶ عدد می توانیم بسازیم و با هركدام كه خواستیم وارد روم بشویم و برای فرستادن یك pm می توانیم یكی از ای دی ها را انتخاب و پیاممان را ارسال نمائیم.

نوع مطلب : عمومي، 
برچسب ها :
ارسال شده در: چهارشنبه 26 مرداد 1384 :: توسط : حسین