تبلیغات
.......::ببوهونیا::......... - فوتبال نمایشی برای تماشای دختران ایرانی !!!
 
.......::ببوهونیا::.........
 
 
جستجو
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :

بازدید امروز :

بازدید دیروز :

بازدید این ماه :

بازدید ماه قبل :

تعداد نویسندگان :

تعداد کل پست ها :

آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

فوتبال نمایشی برای تماشای دختران ایرانی !!!
 

خیلی از دخترهای ایرانی طرفدار ورزش یا تیم های خاص ورزشی آن هم از نوع با تعصب هستند، اما آیا این فرصت و اجازه را دارند که برای تماشای ورزش و بازی تیم مورد علاقه خود به ورزشگاه بروند؟
خب، معلوم است که نه، اما چرا؟ چرا فقط دختران اجازه ندارند به ورزشگاه بروند و بازی های ورزشی را از نزدیک تماشا کنند؟ خب، چون نمی توانند. آخر چرا؟
چون در ورزشگاه بعضی ها حرف هایی می زنند که خیلی بد است و شنیدن آنها مقرون به صرفه نیست. به این کلمات در اصطلاح ورزشی و غیر ورزشی فحش می گویند که معمولا نوع استادیومی آن بسیار موزون و آهنگین است که در مدح افراد خاصی آن هم در یک چشم به هم زدن سروده می شود.
پیشنهاد می کنیم برای حل این مشکل به این تماشاگران عزیز یک زبان بسیار سخت و تخیلی بیاموزند تا به آن زبان در ورزشگاه شعار دهند و نیز قبل از ورود خانم ها به ورزشگاه توسط دستگاه دروغ سنج از آنها امتحانی به عمل آید که حتما آن زبان را بلد نباشند.

تبصره : بعضی ها می گویند خانم ها اجازه تماشای بعضی بازی های خاص فوتبال و نیز برخی بازی های بسکتبال و والیبال را دارند، پس چرا همیشه این طوری نیست؟
این هم جوابش بسیار ساده و آسان است. چون برخی بازی های خاص فوتبال همان بازی های تیم ملی با تیم های خارجی آن هم از نوع اروپایی آن است و از آنجایی که ما در این شرایط رگ مهمان نوازیمان ورم می کند و چون معمولا چند کار را متعادل با هم نمی توانیم انجام دهیم، دیگر ذهن ما به فحش دادن قد نمی دهد و فقط مهمان نوازی می کنیم.
والیبال و بسکتبال هم از جمله ورزش هایی است که چون گران تر است، تماشاگران آن به احتمال زیاد از تماشاگران فوتبال باکلاس ترند. به همین خاطر نهایت حرف زشتی که می زنند این است که مثلا "داور خیلی بدی" یا از این جور شعارها و حرف ها. پس در این حالت هم این امکان وجود دارد که خانم ها به استادیوم بروند.
این موانع حضور خانم ها در ورزشگاه بود و پیشنهادها برای حل این مسئله، اما این پیشنهادها فقط برای این بود که از راه حل اصلی فرار کنیم حتی اگر یك بازی نمایشی برای تماشای خانمها و دختر خانم های ورزش دوست تدارك دیده شود ...
 

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
نوع مطلب :
برچسب ها :
ارسال شده در: سه شنبه 5 آذر 1387 :: توسط : حسین